Шацкие озера

Жемчужина Волыни! Только лучшие воспоминания от отдыха ...

Размещение   Видео   О проекте   Недвижимость на Шацких озерах   Контакты  
Шацкие озера

Навколо Шацьких озер нарешті з’явиться каналізація

25.02.2012

Інфраструктуру навколо Шацьких озер активно готують до прийому чергового потоку відпочиваючих.

Про це повідомляє прес-служба Волинської облдержадміністрації

Зокрема, 24 лютого, голова облдержадміністрації Борис Клімчук провів у смт Шацьк нараду з підготовки території та рекреаційних закладів Шацького району до літнього сезону відпочинку.

За словами начальника головного управління Держкомзему в області Василя Василенка, більшість об’єктів відпочинку знаходяться біля озера Світязь на територіях Шацької селищної та Світязької сільської рад, частина – на оз. Пісочне. Зокрема, на території урочища «Гряда» налічується 79 об’єктів рекреаційного призначення. Він також додав, що у 2011 році надходження від плати за землю до бюджету Шацької селищної ради складало 1351,0 тис. грн, а Світязької сільської ради – 373,6 тис. грн.

Головний державний санітарний лікар області Наталія Янко, доповідаючи голові облдержадміністрації про підготовку оздоровчих закладів району, відзначила, що ряд з них уже суттєво працюють над благоустроєм свої територій та створенням поліпшення якості обслуговування та проживання відпочиваючих. В ур. «Гряда» збудовано новий ринок ПВКП «Плесо» із облаштуванням критих торгових рядів. Окрім цього, ліквідовано близько 30 будівель різного типу. У Запісочній рекреаційній зоні на базі санаторію «Лісова пісня» проведена реконструкція існуючої каналізаційно-насосної станції. Серед пріоритетних підготовчих робіт до сезону-2012 – завершення каналізування села Світязь, а також проведення там санітарної очистки від відходів об’єктів різного призначення та індивідуального сектору.

«Маємо зробити все від нас залежне, аби Шацька рекреаційна зона мала привабливу територію, хороший сервіс, якісні дороги, чисті узбіччя, словом все необхідне для комфортного відпочинку», - резюмував голова облдержадміністрації Борис Клімчук.

Ольга Гальчинська

Источник: jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/navkolo-shackih-ozer-naresht-zjavitsja-kanalzacja-25520© 2009-2019 SHACKIE-OZERA.COM.UA: Навколо Шацьких озер нарешті з’явиться каналізація

 

Отдых на Шацких озерах. При любом использовании материалов сайта ссылка на www.shackie-ozera.com.ua обязательна !