Шацкі озера

Перлина Волині! Тільки найкращі спогади від відпочинку ...

Розміщення   Відео   Про проект   Контакти  
Шацкі озера

Шацькі озера - альтернатива відпочинку на морі (Факти ICTV)

20.07.2015

Шацькі озера: економний відпочинок міжнародного рівня. Джерело: fakty.ictv.ua

Переклад: сайт Шацкі озера

Якщо сімейного бюджету на відомі курорти не вистачає – не варто перейматися. В Україні є багато місць де можна комфортно відпочити та ще й з користю для здоров’я. Рубрика вихідного дня пропонує навідатися до Шацьких озер. Тут і дикий туризм з наметами, і пансіонати із зручностями, а кому хочеться сільської екзотики, можна попросити за окрему плат у на ночівлю до місцевих. Вражень буде багато - за сезон тут готові прийняти 120 двадцять тисяч туристів.

Їжа приготовлена на багатті, ліс, свіже повітря та чиста вода – тим, хто любить відпочинок на природі пряма дорога на Шацькі озера. Біля води,посеред дерев із наметами, мангалами та кухонним приладдям сюди їдуть тисячі українців,білорусів та росіян. З собою туристи беруть і продукти в тім місцеве населення продає все необхідне на ринках біля знаменитих озер. Ціни порівняно із Чорноморськими достатньо демократичні, аби відпочити 10 днів достатньо 1000 грн.

Пряма мова від туристки Марії Луців: « Ми вже знаємо,що потрібно на природі, бо перший рік ми їхали трошки,багато не знали, дивилися на людей, як люди, а за 7 років вже навчилися»

Озер тут більше тридцяти, найпопулярніші Світязь, Пісочне, Пуламець, Луки та Люцимир. Вода тут прозора-прозора та дуже тепла. Купальний сезон відкривається на при кінці травня. Кімнати не здають хіба, що ліниві. Вартість від 30 до 500 грн на добу, залежно від вимог і граманця курортника. Пансіонати облаштували більшість місцевих, зазвичай туристи самі готують собі їсти: в перші дні смажать шашлики, а потім найпопулярнішою стравою стає борщ.

Пряма мова: « Андрюшенька мой любимый готовит прекрасный борщ, я не могу другую пищу, уже шашлыки просто достали меня, а вот борщ после водочки просто изумительно».

Сільський туризм тут основний заробіток влітку, ці білоруси зупинилися у селян, бо це їм нагадує рідне.

На Світязь їдуть навіть ті, хто живе біля моря, кажуть воду не порівняти, в озерах вона чиста та лікувальна.

Пряма мова від туриста Юрія Ткачук: « В нас коли дитина хворіла бронхітом, ми сюди приїхали, набрали кучу медикаментів, через два дня ніякі медикаменти нічого не давали»
Якщо є бажання скупатися та по засмагати не обов’язково їхати на екзотичні краї, адже на Шацьких озерах прозора смарагдливо-зелена вода та пейзажі не менш мальовничі ніж на морях і далеких островах. І сім’ям з дітьми тут спокійно і безпечно.

Пряма мова від дитини: « Приїжджайте сюди, тут класно, дуже класно»

Джерело: shackie-ozera.com.ua© 2009-2019 SHACKIE-OZERA.COM.UA:

 

Відпочинок на Шацьких озерах. Світязь - бази відпочинку, приватний сектор, ціни на відпочинок, рекомендації, відгуки