Шацкі озера

Перлина Волині! Тільки найкращі спогади від відпочинку ...

Розміщення   Відео   Про проект   Контакти  
Шацкі озера

Шацькі озера, відпочинок на Шацьких озерах (Світязь, Шацьк)

Рекомендовані об'єкти

Однією з головних туристичних перлин України є «Шацькі озера», які входять до складу Шацького національного природного парку. 
 
Шацький національний природний парк має всі можливості стати найпопулярнішим в Європі місцем туризму та сімейного відпочинку. Головним надбанням є найбільше озеро України - Світязь. Великі невикористані рекреаційні ресурси регіону, мальовнича природа, різноманітний рослинний і тваринний світ, м'який цілющий клімат, з кожним роком все більше приваблює любителів чудового відпочинку. За глибиною озеро Світязь не має собі рівних в Україні - більше, ніж 58 метрів. Це в чотири рази глибше, ніж Азовське море. Тому й називають його "??Українським Байкалом". На озері Світязь, як і на Байкалі, навесні і восени вибухають дійсно морські шторми. А вода в ньому така ж чиста, як в Байкалі - на глибині 8 метрів видно піщане дно. 
 
В Шацькому національному природному парку функціонують чотири зони відпочинку - "Гряда", "Світязь", Урочища «гушова» і "Пісочне". На берегах озера розміщені велика кількість баз відпочинку, приватних котеджів і будинків, а також пансіонат "Шацькі озера" (600 місць), санаторій "Лісова пісня" (420 місць), спортивні та дитячі табори, ряд малих наметових містечок. Туристи можуть ознайомитися з природою парку, відвідавши еколого-пізнавальні маршрути. "Лісова пісня", протяжністю 5,6 км, що пролягає сосновими лісами між озерами Пісочне і Перемут і "Світязянка", протяжністю 5,2 км проходячи поблизу о. Світязь. 
 
В останні роки тут проводиться Міжнародний пісенний фестиваль "На хвилях Світязя". 
 
Шацькі озера - це прекрасне місце для відпочинку з дітьми. А яка тут риболовля! В Шацьких озерах водиться 31 видів риби, серед яких окунь, щука, лин, лящ, плотва, карась, короп, сом, в'юн і місцева визначна пам'ятка - вугор. В окремих озерах водяться раки. 
 
Об'єднання численних озер з лісовими масивами, своєрідний поліський колорит, різноманіття рослинного і тваринного світу їх естетична цінність, добре розвинена транспортна мережа сприяють розвитку туризму та рекреації в цьому мальовничому куточку Західного Полісся. 
 
Ласкаво просимо на Шацькі озера!


Шацкі озера: новини

Шацькі озера - альтернатива відпочинку на морі
20.07.2015

Якщо сімейного бюджету на відомі курорти не вистачає – не варто перейматися. В Україні є багато місць де можна комфортно відпочити та ще й з користю для здоров’я. Рубрика вихідного дня пропонує навідатися до Шацьких озер.

Репортаж ТСН про відпочинок на Шацьких озерах у 2015 році
11.07.2015

Відео-репортаж ТСН про відпочиваючих на Шацьких озерах в літньому сезоні 2015. Яка специфіка. Хто приїхав в цьому році на Шацькі озера, а хто злякався.

Із Шацьких озер спостерігають за космосом
20.08.2014

Розташований радіотелескоп в с.Світязь практично на самому березі озера . Інформаційно-вимірювальний комплекс, призначений для дистанційного радіозондування штучних акустико-іоносферних збурень, створений на базі декаметрового радіотелескопа "Уран-3" фахівцями Фізико-механічного інституту імені Г.Карпенко НАН України.

Шацкі озера: статті

З тихим плескотом на берег... З тихим плескотом на берег...
22.05.2015

Природа дарує нам натхнення, нові сили – це те, чого іноді нам не вистачає в задушливих офісах, стінах своєї квартири, в суєті робочій і побутовій. Стреси крадуть нашу радість і здоров’я. Відпочинок на природі – це те, що відновлює нас емоційно, морально.

Відпочинок в кемпінгу на Шацьких озерах Відпочинок в кемпінгу на Шацьких озерах
17.09.2014

Шацькі озера - це те місце, куди ми мріяли поїхати вже давно. Чому саме ці озера заслуговують на особливу увагу. Це група озер, чистота і мальовничість яких дійсно дивує. Шацькі озера заслужено називають блакитними очима Волині. Місце, яке потрібно побачити хоча б один раз в житті. Тому ми й поїхали. Отже, що потрібно знати тому, хто вирішив провести свій відпочинок на Шацьких озерах.

Питання, які задають перед поїздкою на Шацькі озера Питання, які задають перед поїздкою на Шацькі озера
20.08.2014© 2009-2024 SHACKIE-OZERA.COM.UA: Шацькі озера - ціни, бази відпочинку, приватний сектор, фото, карта, відгуки. Відпочинок на Шацьких озерах.

infounion.com.ua просування сайтів

 

Відпочинок на Шацьких озерах. Світязь - бази відпочинку, приватний сектор, ціни на відпочинок, рекомендації, відгуки