Шацкі озера

Перлина Волині! Тільки найкращі спогади від відпочинку ...

Розміщення   Відео   Про проект   Контакти  
Шацкі озера

Погода на Шацьких озерах

 

На Шацьких озерах помірно - континентальний клімат, вологий, з нежарким влітку. Погода досить мінлива, грізні хмари досить швидко можуть змінитися яскравим сонцем, а спекотна не хмарна погода та чисте небо може легко змінитися пухнастими хмарами. Під час спекотного літі Шацькі озера стають найкращим місцем відпочинку через приємний клімат, тут можна насолодитися красою озер, спокоєм і тишею. Середня температура повітря у червні +19 С, у липні +23 С, у серпні + 22 С. Найкращим часом для відпочинку є липень-серпень.

Вода в озерах влітку добре прогрівається, постійна температура на глибині 15-17 м+9 °. Взимку озеро замерзає. Прозорість води 3-5,4 м, середня мінералізація 0,18 г/ л.

Дно Шацьких озер вкрите переважно піщано-мулистими відкладеннями, торфовим і сапропелевим мулом, які сприятливо впливають на шкіру і сприяє якнайшвидшому загоєнню ран.

Ліси, велика кількість озер, родовища лікувально-торфових грязей, віддаленість від промислових об'єктів і екологічно чиста зона Шацьких озер - все це сприяє організації відпочинку та екотуризму.

Зараз погода на Шацьких озерах така:© 2009-2024 SHACKIE-OZERA.COM.UA: Погода на Шацьких озерах

 

Відпочинок на Шацьких озерах. Світязь - бази відпочинку, приватний сектор, ціни на відпочинок, рекомендації, відгуки