Шацкі озера

Перлина Волині! Тільки найкращі спогади від відпочинку ...

Розміщення   Відео   Про проект   Контакти  
Шацкі озера

Риболовля на Шацьких озерах

Шацькі озера це рай не лише для відпочиваючих, але і для рибалки. Простіше сказати яких риб немає в озерах Світязь, Пулемецьке, Люцимир та інші, ніж перераховувати що там водиться. І звичайно ж усім відомий місцевий "талісман" - вугор. Місцеве населення говорить що піймати його можуть тільки вони))). Затяті рибалки в глибинах Шацьких озер зможуть порибалити на щуку, судака, коропа, вугра і ще багато інших цікавих видів риб. В окремих озерах водяться екзотичні і акліматизовані види риб такі як: форелеокунь в Пісочному озері, амурський сазан і судак на озері Люцимер, а в Світязі, Пулемецькому та Кримне водиться канадський сом.

Як писалося вище - най екзотичнішою і найбільш цінною рибою на Шацьких озерах є вугор. Вугор має подовжене майже циліндричне, змієподібне тіло, яке стиснуте на хвості з боків. Голова з маленькими очима розташованими над куточками рота, поступово переходить у тулуб і має конічну приплющену форму. По способу життя вугор відноситься до нічних донних риб, вдень він більшу частину часу проводить ховаючись в мулі, ніж плаваючи в воді. Акваторію водойми вугри освоюють вночі, підходячи до берега в заростях водних рослин, уникаючи місця з твердим кам'янистим дном. Для того щоб зловити вугра, треба мати особливий талант і вміння рибалити. Рибалкам доводилося ловити вугрів на Шацьких озерах вагою до 3 кілограмів і довжиною до 1 метра. Якщо Вам не вдалося зловити вугра, не турбуйтеся через це, на базарі можна купити копченого, в'яленого і засоленої вугра, а в кафе Ви навіть зможете поласувати вугром в сметані.

Для того щоб порибалити на Шацьких озерах, необхідно обов'язково ознайомитися з місцями, де дозволений вилов риби. Якщо порушити правила вилову і місця - Ви можете бути оштрафовані. Для отримання максимального задоволення від процесу риболовлі, Вас забезпечать всім необхідним: костюмом, наживкою, вудкою інструктором, човном, є навіть підгодовані рибні місця. У багатьох власників котеджів або будинків у приватному секторі є човни, які можна орендувати зі знижкою. Після риболовлі є можливість спробувати юшку за оригінальним рецептом прямо на березі озера. Взимку озера замерзають, але рибалок не стає менше.© 2009-2024 SHACKIE-OZERA.COM.UA: Риболовля на Шацьких озерах. Шацькі озера. Ловля риби.

 

Відпочинок на Шацьких озерах. Світязь - бази відпочинку, приватний сектор, ціни на відпочинок, рекомендації, відгуки