Шацкі озера

Перлина Волині! Тільки найкращі спогади від відпочинку ...

Розміщення   Відео   Про проект   Контакти  
Шацкі озера

Новини

Шацькі озера - альтернатива відпочинку на морі
20.07.2015

Якщо сімейного бюджету на відомі курорти не вистачає – не варто перейматися. В Україні є багато місць де можна комфортно відпочити та ще й з користю для здоров’я. Рубрика вихідного дня пропонує навідатися до Шацьких озер.

Репортаж ТСН про відпочинок на Шацьких озерах у 2015 році
11.07.2015

Відео-репортаж ТСН про відпочиваючих на Шацьких озерах в літньому сезоні 2015. Яка специфіка. Хто приїхав в цьому році на Шацькі озера, а хто злякався.

Із Шацьких озер спостерігають за космосом
20.08.2014

Розташований радіотелескоп в с.Світязь практично на самому березі озера . Інформаційно-вимірювальний комплекс, призначений для дистанційного радіозондування штучних акустико-іоносферних збурень, створений на базі декаметрового радіотелескопа "Уран-3" фахівцями Фізико-механічного інституту імені Г.Карпенко НАН України.

Навколо Шацьких озер нарешті з’явиться каналізація
25.02.2012

Серед пріоритетних підготовчих робіт до сезону-2012 – завершення каналізування села Світязь, а також проведення там санітарної очистки від відходів об’єктів різного призначення та індивідуального сектору

Корисна інформація для плануючих відпочинок на Шацьких озерах.
22.09.2010

Особливо велика кількість відпочиваючих спостерігається у вихідні - п'ятниця, субота, неділя, на свята (день Конституції, день Незалежності, травневі свята), в період сильної спеки.© 2009-2024 SHACKIE-OZERA.COM.UA: Шацькі озера. Новини

 

Відпочинок на Шацьких озерах. Світязь - бази відпочинку, приватний сектор, ціни на відпочинок, рекомендації, відгуки