Шацкі озера

Перлина Волині! Тільки найкращі спогади від відпочинку ...

Розміщення   Відео   Про проект   Контакти  
Шацкі озера

Інформація

Однією з головних туристичних перлин не тільки Волинського краю, а і Україна є так звані «Шацькі озера», які входять до складу Шацького національного природного парку.

Нині в Шацькому національному природному парку функціонують чотири зони відпочинку - "Гряда", "Світязь", Урочища "Гушове" і "Пісочне". На берегах озера розташовані велика кількість баз відпочинку, приватних котеджів і будинків, а також пансіонат "Шацькі озера" (600 місць), санаторій "Лісова пісня" (420 місць), спортивні та дитячі табори, ряд малих наметових містечок. Туристи можуть ознайомитися з природою парку, відвідавши еколого-пізнавальні маршрути "Лісова пісня", протяжністю 5,6 км, що пролягає сосновими лісами між озерами Пісочне, Перемут і Світязянка, протяжністю 5,2 кмпроходячи поблизу о. Світязь. В останні роки тут проводиться Міжнародний пісенний фестиваль "На хвилях Світязя".

Шацькі озера - це прекрасне місце для відпочинку з дітьми. А яка тут рибалка! У Шацьких озерах водиться 31 видів риби, серед яких окунь, щука, лин, лящ, плотва, карась, короп, сом, в'юн і місцева визначна пам'ятка - вугор. В окремих озерах водяться раки.

Об'єднання численних озер з лісовими масивами, своєрідний поліський колорит, різноманіття рослинного і тваринного світу їх естетична цінність, добре розвинена транспортна мережа сприяють розвитку туризму та рекреації в цьому мальовничому куточку Західного Полісся.© 2009-2024 SHACKIE-OZERA.COM.UA:

 

Відпочинок на Шацьких озерах. Світязь - бази відпочинку, приватний сектор, ціни на відпочинок, рекомендації, відгуки